جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

مراسم قرعه کشی واهدای جوایز مسابقه کتابخوانی الگوی نیکو در کتابخانه شهید مطهری (ره) برگزار شد.

  رییس اداره سواد آموزی ناحیه 2  بندرعباس گفت: مراسم قرعه کشی واهدای جوایز مسابقه کتابخوانی الگوی نیکو  در کتابخانه شهید مطهری (ره) برگزار شد.

  اکبر فیروزی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، اضافه کرد: هدف از انجام این کار فرهنگی ترویج فرهنگ کتاب وکتابخوانی در میان نوسوادان وسواد آموزان است.

  وی افزود: مسابقه مکتوب کتابخوانی از کتاب الگوی نیکو در ایام الله مبارک دهه فجر با مشارکت کتابخانه شهید مطهری (ره) برگزار شد . در این مسابقه بیش از 100 سواد آموز شهرستان بندرعباس شرکت کردند در جهت تشویق سواد آموزان مراسم قرعه کشی واهدای جوایز با حضور انها برگزار شد و به 3 نفر برتر کارت هدیه 30 هزار تومانی اهدا شد.

  فیروزی در ادامه گفت: اهمیت کتاب وکتابخوانی بر هیچ کس پوشیده نیست .بالاخص برای سواد آموزان که به همت دولت ونظام مقدس جمهوری اسلامی تحصیلات ابتدایی در نهضت سواد آموزی را بصورت رایگان  گذرانده اند و اکنون نیاز به مطالعه بیش از پیش برای این عزیزان احساس می شود .چرا که در دوره انتقال که معادل ششم نظام جدید است اصل بر ادامه مطالعه نهاده شده است.

  وی در پایان با تشکر از نهاد کتابخانه های عمومی در جهت فرهنگ سازی مطالعه خاطر نشان کرد: اگر الویت افرادی که در رئوس کار فرهنگی هستند،بر ترویج فرهنگ کتاب وکتابخوانی به عنوان نماد فرهنگ مکتوب قرار بگیرد باعث تعالی روحی افراد می شود و تاثیر آن بر جامعه غیر قابل انکار است چرا که کتاب همدم امین انسان محسوب می شود و کتابها اگر خوانده شوند زنده هستند.


  این مطلب تا کنون 61 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 5 ارديبهشت 1395
  منبع
  برچسب ها : سواد ,کتاب ,برگزار ,فرهنگ ,مسابقه ,کتابخانه ,کتاب وکتابخوانی ,شهید مطهری ,کتابخانه شهید ,مراسم قرعه ,واهدای جوایز ,مسابقه کتابخوانی الگوی ,جوای ,
  مراسم قرعه کشی واهدای جوایز مسابقه کتابخوانی الگوی نیکو در کتابخانه شهید مطهری (ره) برگزار شد.

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر