جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

اهدا 100 نسخه کتاب نوسوادان به کتابخانه شهید مطهری (ره)بندرعباس

   

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، موسی جم هدف از این کار فرهنگی را جذب بیش از پیش  سواد آموزان وآموزش دهندگان به کتاب و کتابخوانی دانست.

  وی  افزود: با توجه به اینکه نهضت سواد آموزی از سال 90 با اداره آموزش وپرورش ادغام شد.وبعد از آن در 21 منطقه آموزشی هرمزگان مسئول سواد آموزی در مدارس حضور فعال و پویا در جهت جذب بیسوادان و کم سوادان دارد.

  جم  افزود: لزوم همکاری دستگاه های فرهنگی بالاخص نهاد کتابخانه های عمومی با توجه به اهمیت و گستردگی آن بشدت احساس می شود.که در دوره جدید فعالیت های خوبی در جهت این همکاری صورت گرفته است.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر چهار هزار و 900 نفر از بیسوادان شناسایی ودر حال آموزش هستند و حدود 4200 نفر از کم سوادان در دوره انتقال که معادل سال 6 نظام جدید و مشغول کسب علم و دانش هستند.

  معاون نهضت سواد آموزی هرمزگان خاطر نشان کرد: برای این تعداد نوسواد آموز نزدیک به 1800 نفر آموزش دهنده در قالب موسسات آموزشی غیر دولتی همکاری می کنند.

  وی ترویج فرهنگ کتابخانی در جامعه را یک اصل دانست و عنوان کرد:  ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در بین خانواده بزرگ نهضت سواد آموزی هرمزگان بسیار ضروری است.


  این مطلب تا کنون 55 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 3 اسفند 1394
  منبع
  برچسب ها : سواد ,آموزی ,همکاری ,هرمزگان ,آموزش ,نهضت ,سواد آموزی ,نهضت سواد ,آموزی هرمزگان ,خاطر نشان ,سواد آموزی هرمزگان ,
  اهدا 100 نسخه کتاب نوسوادان به کتابخانه شهید مطهری (ره)بندرعباس

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر