تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

قصه گویی در بخش سرطان بیمارستان کودکان بندرعباس

  رییس بخش خون و سرطان بیمارستان کودکان بندرعباس گفت: مراسم قصه گویی وکتابخوانی در بخش خون وسرطان این بیمارستان با مشارکت کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) برگزار شد.

  محمد علی مولوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، اضافه کرد: هدف از انجام این کار فرهنگی حفظ روحیه و بازگرداندن نشاط و شادمانی به کودکان بستری سرطانی بوسیله انس با یار مهربان است و کتاب می تواند در تنهایی ونارحتی بهترین یار ومونس ما باشد.

  وی افزود: در این مراسم بعد از کتابخوانی و قصه گویی به کودکان عزیز مبتلا به سرطان بسته فرهنگی شامل کتاب اهدا شد.

  مدیر اجرایی موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان نیز به خبرنگار ایسنا گفت: بخش خون وسرطان بیمارستان کودکان سال 89 به همت دکتر ناظمی مدیر عامل بیمارستان کودکان و دکتر مولوی وخیرین با 4 اتاق و12 تخت برای بیماران بستری و کانکس برای شیمی درمانی راه اندازی شد.

  صدیقه کیوان افزود: همزمان با راه اندازی بخش جهت تامین هزینه  درمان کودکان سرطانی موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان ساحل خلیج فارس تشکیل شد که اولین اقدام آن ایجاد بازارچه های خیریه در فضای پارک غدیر بود که با نام زیر پرچم شناخته شد.

  وی در پایان (ره)خاطر نشان کرد: در حال حاضر 90 کودک تحت پوشش موسسه هستند که با دادن آگاهی به  بیماران وشناسایی موسسه وخدمات آن میشود از  هزینه های اضافی سفر به خارج از استان جلوگیری کرد و نقش ارگان های فرهنگی مثل نهاد کتابخانه های عمومی در این عرصه بشدت احساس میشود، چرا که کودکان و اعضای کتابخانه می توانند کمک شایانی درراستای کمک مادی و معنوی به دوستان بیمار خود کنند.


  این مطلب تا کنون 86 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : کودکان ,سرطان ,بیمارستان ,موسسه ,مبتلا ,گویی ,بیمارستان کودکان ,کودکان مبتلا ,موسسه حمایت ,کودکان بندرعباس ,سرطان بیمارستان ,بیمارستان کودکان ,
  قصه گویی در بخش سرطان بیمارستان کودکان بندرعباس

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 28 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر